Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Do výběrového řízení na pozici ředitele…

Do výběrového řízení na pozici ředitele společnosti Plzeň 2015 se přihlásilo zatím pět uchazečů

Logo EHMK 2015Do 25. června 2013 by měl být znám ředitel společnosti Plzeň 2015, kterou dočasně po odchodu Tomáše Froydy vede Erich Beneš, ředitel Útvaru koordinace evropských projektů města Plzně. Výběrové řízení vyhlásila společnost na konci března. Do 15. května 2013 mohli uchazeči zasílat písemné přihlášky.

„Do dnešního dne evidujeme pět přihlášek. V pondělí se uskuteční jednání administrativní skupiny, která zkontroluje povinné náležitosti. Protože se jedná o dvoukolové výběrové řízení, první jednání komise se uskuteční na začátku června, druhé pak na jeho konci,“ uvedl primátor Martin Baxa, který je předsedou správní rady společnosti Plzeň 2015.

Výběrovou komisi tvoří členové správní rady společnosti a tři přizvaní experti.

Mezi hlavní úkoly nového ředitele společnosti patří rozvoj a koordinace programu a klíčových projektů EHMK Plzeň 2015 ve spolupráci s uměleckým týmem se zvláštním zřetelem na slavnostní zahájení a význam participačních projektů, vytvoření a realizace komunikační strategie, včetně koncepce pro cestovní ruch ve spolupráci s dalšími subjekty nebo spolupráce s kulturními institucemi a vzdělávacími organizacemi pro zajištění funkčnosti klíčových spojenectví při projektu.

Zveřejněno: 16. 5. 2013, Pecuch Martin

Významné akce města Plzně

Rok české hudby v Plzni
1. 1. 2024 - 31. 12. 2024
Rok české hudby v Plzni