Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Měšťanská beseda nabídne v létě bohatý…

Měšťanská beseda nabídne v létě bohatý program

Měšťanská beseda nabídne v létě bohatý program

Na padesát akcí se letos od června do poloviny září odehraje na zahradě Měšťanské besedy. Oblíbená scéna pod širým nebem nabídne Letní koktejl koncertů různých žánrů a divadelních představení, nedělní pohádky pro děti, taneční večery pro seniory a v září pak cyklus Rozmarné babí léto a Kinokavárnu. Akce Měšťanské besedy se v případě nepříznivého počasí přesouvají do vnitřních prostor.

V červenci se na zahradní scénu vrátí inscenace V nouzi poznáš přítele Divadelního léta pod plzeňským nebem, která zde měla vloni premiéru, a na přelomu července a srpna se tu odehrají koncerty festivalu Živá ulice.

„Vloni se nám potvrdilo, že diváci mají zájem o kvalitní koncerty a divadla pod širým nebem. Rozhodli jsme se proto letos stěžejní programový cyklus Letní koktejl rozšířit o další atraktivní tituly, mimo jiné recitál Michala Horáčka nebo salonní komedii Lordi, která bývá v Praze už několik let beznadějně vyprodaná. Oproti loňsku tak celkem přibylo osm akcí,“ říká ředitel Měšťanské besedy Ivan Jáchim.

Více informací na www.mestanskabeseda.cz

Zveřejněno: 17. 5. 2013, Pecuch Martin

Významné akce města Plzně

Rok české hudby v Plzni
1. 1. 2024 - 31. 12. 2024
Rok české hudby v Plzni