Úvod O městě Aktuality Aktuality z města Velká prázdninová soutěž: Zapojit se mohou…

Velká prázdninová soutěž: Zapojit se mohou týmy i jednotlivci

Velká prázdninová soutěž: Zapojit se mohou týmy i jednotlivci

Přestože všichni doufáme, že si o prázdninách užijeme co nejvíce sluníčka, připravili jsme pro mladé čtenáře a čtenářky Radničních listů soutěž, která jim v případě nouze zaplní nejedno deštivé odpoledne. Při letních dnech bez mraků a deště se určitě zvládnou zapojit u rybníka nebo na pláži u moře. Zadání je jednoduché. Máme tady začátek doposud nenapsané plzeňské pohádky. Úkolem soutěžících je ji dokončit a navíc ještě doprovodit minimálně jednou ilustrací. Soutěže se mohou zúčastnit vícečlenné týmy i jednotlivci do 15 let.

Abychom příspěvky stihli včas vyhodnotit a nejlepší dílo otisknout v zářijovém čísle Radničních listů, je třeba text i obrázky poslat do redakce nejpozději 31. července, a to buď poštou na adresu redakce (náměstí Republiky 1, 306 32 Plzeň), emailem na RadnicniListy@plzen.eu nebo je můžete donést do informační kanceláře magistrátu přímo na radnici na náměstí Republiky 1.

Pro autory nejlepších příspěvků máme připraveny zajímavé ceny věnované městem a DES OP Záchranná stanice živočichů Plzeň. Vítěz získá poukázku do knihkupectví v hodnotě dva tisíce korun.

Začátek pohádky:

Bylo, nebylo jedno město a v něm zlaté tři kašny. Proslýchalo se, že jedna z nich je kouzelná. Jenže která, to nikdo nevěděl. A tak tam vedle sebe stály chrtice, anděl a velbloud a čekaly na prvního odvážlivce, který se pokusí záhadu vyřešit...

Zveřejněno: 1. 7. 2013, Pecuch Martin

Významné akce města Plzně

Rok české hudby v Plzni
1. 1. 2024 - 31. 12. 2024
Rok české hudby v Plzni